5 atraktivních míst pro firemní večírek v Praze

v AKTUÁLNĚ

Období firemních večírků je tady. Plánování, organizace, doladění detailů. Vše musí být perfektní. Někteří připravují své kolegiální poděkování měsíce dopředu, některým to nevyšlo a jiní to přes pracovní vytížení zatím neřešili. Pro všechny, kteří ještě nemají jasno, kdy a kde svým zaměstnancům vzdát ke konci roku hold, přinášíme pět inspirací pro pořádání firemního večírku.

 

Jilská Palace Hall – nově otevřený prostor v historickém centru stověžaté Prahy. Až 120 osob si může užít jedinečný firemní večírek, kde nechybí technika, restaurace i ubytování. Jilská Palace Hall je součástí komplexu hotelu Iron Gate, kde je známá restaurace Deer. Tedy vše pod jednou střechou.

La Bodeguita del Medio – kubánský podnik jen pár kroků od Staroměstského náměstí není nutné ani představovat. Věděli jste, ale že se zde pořádají nezapomenutelné večírky s kapacitou až 300 osob? Rautová i nápojová nabídka oslní každého a je možno přiobjednat si kubánskou kapelu, tanečníky či DJ.

Terasa U Prince – disponuje jedním z 15 nejhezčích výhledů na světě. Tady firemní večírek má jasně danou přidanou hodnotu. Kapacita malé terasy je 30 osob a té velké 70 osob. Komorní setkání, které zůstane v paměti na dlouho.

A už jste četli tohle?  Novinky v HoReCa i rady odborníků na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL a odborném kongresu

Cafe 80’s – kdo by nemiloval osmdesátá léta? Oblíbený klub v centru je jasným důkazem, že čas lze zastavit. Samá céčka, neony a E.T. mimozemšťan. To je Cafe 80’s. Firemní večírek zde vykouzlí úsměv každému přítomnému.

La Veranda – elegantní restaurace s francouzsko-českou kuchyní kousek od Pařížské ulice nabízí útulné domácí prostředí s neskutečně milou obsluhou. Menší firemní večírek lze pojmout klasicky rautově či jako degustační večeři. V každém případě budou všichni hosté nadmíru spokojeni.