Chcete se seznámit s německými víny? Nenechte si ujít přehlídku

v PROFIZÓNA

Dne 4. listopadu se uskuteční v ZOOM Prague Congress Centre Přehlídka německých vín. Jedinečná příležitost poznat celosvětově oceňovaná německá vína. Účastní se 18 špičkových vinařství, která budou reprezentovat ikony tohoto řemesla. Aby večer byl dokonalý, tzv. after party se uskuteční v řemeslně propracované restauraci Nota Bene na pražské křižovatce I.P.Pavlova.

„Před 15 lety jsem měl cíl seznámit své přátele v České republice s německým vínem. Z koníčku a prodeje vína přátelům se v posledních letech stala živnost, která baví celý tým, ať v Čechách tak i v Německu. Věděli jste třeba, že německé víno neznamená jen ryzlink? Odrůd je totiž nepřeberné množství. Měl jsem velké štěstí, že na startu svého snažení, jsem se setkal s německými mistry vinaři, kteří mi pomohli se v daném segmentu plnohodnotně zorientovat,“ říká Mikuláš Cylek hlavní pořadatel a majitel společnosti CC VINO.

Hlavním cílem celé akce je ukázat německá vína v jiném světle, než tak jak je vnímá většina české populace. Jisté předsudky, které zde panují tato akce jistě odbourá. „Následná after party v Nota Bene bude tečkou dokonalého dne. Chuťové pohárky se rozezní a cinkání skleniček s německými víny také,“ dodává šéfkuchař a majitel restaurace Nota Bene Lukáš Nevyjel. V nabídce ten večer bude speciální menu, které je však v tuto chvíli obestřeno tajemstvím, jelikož Lukáš Nevyjel rád překvapuje své hosty. After party bude jen pro zvané.