Jak strávit den zamilovaných? Koná se ANTIVALENTÝN i kubánská oslava

v AKTUÁLNĚ

Jste absolutní odpůrce svátku zamilovaných, protože jste právě singl? Nechápete všudypřítomná srdíčka a předražená valentýnská menu? Pak bystě měli zbystřit. Oblíbený podnik v centru Prahy nesoucí název Dutch Pub se sídlem ve Vladislavově ulici si připravil antivalentýnské menu pro něj i pro ni.

Přijďte a bojkotuje přesladký Valentýn. Na menu se podává velmi specifické menu. Pro ni je připraven amuse bouche v podobě Jäger Bomb, který následuje předkrm v podobě Vodky Rapsberry Vanilla. Na zahřátí speciální polévka jménem Prosecco. Hlavní chod je sytý a výrazný. Je jím Strawberry Daiquiri, které oslní a rozehřeje i to nejchladnější srdce. Dezert nesmí chybět! Co takhle Baby Guiness. Ano prosím. Pro něj je to v silnějším duchu. Amuse bouche Jäger Bomb, který střídá předkrm v podobě Tequila. Polévka má bílou čepici, jelikož je z piva. Hlavní chod je drsný a silný. Nalévá se Adios Mother Fuck. Dezert opět v podobě malého Baby Guiness. Dokonalé antivalentýnské menu v Dutch Pub je ikonické a přeje všem svobodným.

Naopak sesterský podnik v Kaprově ulici La Bodeguita del Medio si připravil klasické romantické menu. Ovšem opět v jiném podání. Kubánský rytmus se nese celým menu a je opojný. Vstupenka pro dva obsahuje 2 welcome drinky jménem Pornstar Martini koktejl. Poté následuje set studených tapas, který se skládá ze španělských uzenin a sýrů, marinovaných oliv, ceviche z lososa, lanýžového tataráku a rozpečené bagety. Hlavní chod je ve dvou variantách, záleží na každém, co si vybere. Je libo grilovaný losos, opečené brambory s omáčkou béarnaise nebo raději zvolíte Vepřovou kotletu duroc, šťouchané brambory doprovázející houbové ragů? Ať se rozhodnete tak nebo tak, dezert je jistý pro oba dva. Kdo by odolal Churros s čokoládou a mascarpone?

A už jste četli tohle?  5 vitamínových NÁPOJŮ, které vás na jaře podrží

Ideální svátek zamilovaných single nebo v kubánském rytmu může začít.