Kde ochutnat BIG CITY poháry? Třeba na pražském „Staromáku“

v GASTROLIFESTYLE

New York je proslulý svými výraznými koktejly a zmrzlinovými poháry. Kreativitě se meze nekladou. Nyní nemusíte jezdit kvůli zmrzlinovým orgiím tisíce kilometrů za oceán. S unikátní pohárovou nabídkou přišla před nedávnem restaurace U Prince na Staroměstském náměstí. Tyto „big city“ poháry mají jednotnou cenu a nespočet kombinací.

Restaurace U Prince drží rodinou tradici již od roku 1895, jeho provozovatelé dbají na kvalitu a historii místa současně. Aby poháry byly krásné nejen na pohled, o to se stará zdejší dvorní šéfcukrář Vojtěch Řehák. Sám vyrábí řemeslnou zmrzlinu nejvyšší kvality a při samotné realizaci různých variant pohárů se nechal inspirovat oblíbenými pochutinami.

V nabídce najdou hosté třeba Snickers, Bounty, Oreo, Kinder, Cherry, Baileys a nechybí bláznivá varianta Unicorn. V posledním jmenovaném poháru se nachází šlehačka, jahodová a vanilková zmrzlina, poleva z bílé čokolády, bílé čokoládové kuličky, marshmallow a cukrová vata! Každý z těchto pohárů stojí bez rozdílu 175 Kč a jedno je jisté, jeden člověk má problém ho celý sníst.