KORONAVIRUS změnil gastrodějiny: Luxusní DRINKY z „Alkrónu“ až do domu!

v PROFIZÓNA

Kdo se bojí, nesmí do baru. A vůbec to nevadí, protože bar může přijít za ním. Respektive vám pošle své luxusní autorské koktejly. Nedávná krize mění zaběhnuté zvyklosti a také slavný BeBop bar v pražském legendárním hotelu Alcron je díky ní akčnější.

Ale vezměme to popořadě. Zaprvé by byla velká škoda nenavštívit BeBop bar osobně, neboť zde proběhla kompletní rekonstrukce, po níž se krásný art decový prostor nadechl k novému životu. Od lobby hotelu je nyní BeBop bar oddělen zčásti prosklenou zdí, což zaručuje hostům větší soukromí, klid a pohodu.

Co zůstává stejné, je kreativní kolekce skvělých drinků připravených pod taktovkou šéfbarmana Milana Drahoše, jehož aranžmá za pomoci mnoha nejrůznějších rekvizit jsou pověstná.

Kdo by nepodlehl šarmu drinku „Buď připraven/ Be Prepared!“ aneb „Buďte připraveni na cokoliv s naší speciální zubní pastou“, který je postaven na kombinaci ginu, maliny, ibišku, liči a citrónu či kdo by se nechtěl stát rockovou hvězdou, což nabízí drink „Be a Rockstar“ v němž se snoubí chuť bourbonu s třešňovou marmeládou a javorovým sirupem. Nebo chcete být raději alchymistou „Be an Alchemist“ a ponořit se do hlubin lidského bytí vyzbrojeni rumem s pomerančovým a čokoládovým bitterem?

A už jste četli tohle?  Jídlo na webu pomáhá se záchranou restaurací, do konce roku je pro ně bez poplatků

Takže ještě jednou. Nebojte se do baru, budete tu v dobrých rukou, a ještě za sklem. Ale pokud se opravdu bojíte, dostanete lahvičku s drinkem na ledu s sebou. V nabídce jsou též party packy ve verzi 4, 10 nebo 20 lahviček, doplněné o vakuovaný led a slané oříšky.