Na platformě Dáme jídlo vzniká nová služba: Nákup bude doma do 30 minut

v AKTUÁLNĚ

Platforma Dáme jídlo přišla s novou službu Dáme market zaměřenou na velmi rychlé doručování on-line nákupů. Z vlastních skladů dokáže doručit zboží lidem až domů do pouhé půl hodiny od objednání. Zákazníci si mohou díky minimální výši objednávky stanovené na 99 Kč nechat dovézt i velmi malé nákupy.

Nákupy online v Česku výrazně zrychlí. Zatímco u běžných služeb rozvozu potravin lidé čekají i při expresním doručení na svoji objednávku nejméně dvě hodiny, nová služba zákazníkům nabídne dodání zboží až domů do 30 minut. Dáme jídlo tak v Česku pokračuje v zavádění nové generace internetového nakupování, jež je v zahraničí známá pod názvem quick commerce.

Největší česká platforma, která partnerům z řad restaurací a obchodů přivádí zákazníky a pomáhá jim se správným komerčním nastavením a efektivností rozvozu, se už od loňského podzimu podílí na rychlém doručování nákupů z vybraných prodejen Tesco Expres. Se službou Dáme market však nyní vstoupí na trh sama za využití vlastních skladů. „Zkušenosti ze zahraničí jasně ukazují, že budoucnost online nakupování leží ve velmi rychlém doručování objednávek. Dáme jídlo má ty nejlepší předpoklady být v segmentu quick commerce v Česku lídrem a spuštění služby Dáme market představuje další krok na naší cestě k naplnění této ambice,” říká výkonný ředitel Dáme jídlo Filip Fingl.

A už jste četli tohle?  Kam za super kávou? Třeba na soutěž studentů

Služba bude nejprve dostupná zákazníkům v okolí jejího prvního vlastního skladu, jenž již vznikl na Bohdalci v Praze 10. Rozvozová zóna bude nastavena tak, aby bylo možné garantovat doručení nákupu do deklarovaných 30 minut. S rostoucím počtem nově vznikajících skladů se bude služba postupně rozšiřovat i do dalších částí Prahy a jiných měst České republiky. Do konce letošního roku pak Dáme Market plánuje využívat až šest vlastních skladů.

Zákazníci budou mít zpočátku na výběr ze zhruba 700 položek potravin a dalšího zboží, pestrost nabídky ale v čase poroste. „Naším cílem je dosáhnout až pěti tisíc položek a zahrnout tak všechny oblíbené značky potravinářského i nepotravinářského sortimentu,” popisuje ředitel služby Dáme market Mikolaj Komorowski.

Od ostatních služeb rozvozu potravin se bude Dáme market kromě výrazně rychlejšího doručení odlišovat také nastavením minimální hodnoty objednávky na pouhých 99 korun. Lidé tak budou moci novou službu využít i pro doručení velmi malých nákupů. Samotný rozvoz bude až do konce března bezplatný a služba bude dostupná každý den mezi 10. a 22. hodinou. Po ukončení pilotního provozu se ale mohou základní parametry změnit.

A už jste četli tohle?  TIP PRO HORKOKREVNÉ: Když je venku hic, ochladit pomohou tyto potraviny

Zdroj a foto: Dáme jídlo