Pojďte s námi ZDARMA na KONGRES FOR GASTRO & HOTEL!

v PROFIZÓNA

Odborný KONGRES FOR GASTRO & HOTEL se už zase blíží a nejrychlejší čtenáři RESTmistra mají unikátní možnost zúčastnit se této události 29. září v PVA EXPO PRAHA zdarma. Co bude na letošním ročníku zajímavého a jak získat čestnou vstupenku? Čtěte dál!

Letošní kongres bude ve znamení trendů na trhu a zkušeností těch, kteří dokázali uspět v gastronomii a hotelnictví i v těžkých časech covidu a energetické krize. Součástí programu bude například debata s vlivnými food blogerkami.

Jaké vidí aktuální trendy v gastronomii, co by doporučily podnikům v Praze a v regionech nebo co se bude vařit doma a v restauracích v příštích letech nám řeknou esa kuchyní a sociálních sítí Ivana Jindřichová (Cat & Cook), Kateřina Krebsová (kamvpraze.com), Markéta Pavleje (Kitchenette) a Kristína Nemčková (Made by Kristina).

Inspirace pro bistra a restaurace

Originální inspiraci pro restaurace, bary, bistra a kavárny přiveze také šéfkuchař a člen Národního týmu kuchařů a cukrářů AKC ČR Vojta Petržela, který připravil nové podzimní menu pro jídelní vozy ČD. Jak na to vám ukáže přímo na pódiu spolu s Tomášem Poppem a kluky z JLV.

A už jste četli tohle?  VINEA se spojila s VYBRANÝMI VINAŘI a připomíná tradici hroznového MOŠTU u nás

​​​​​​​​​​​​​​A to není zdaleka vše. Těšit se můžete na tvrdá data z trhu, případové studie, ochutnávky kvalitních pokrmů a nápojů, stánky odborných partnerů nebo soutěže pro účastníky kongresu. Jak se dostat na KONGRES FOR GASTRO & HOTEL s RESTmistrem zdarma? ZDE získá deset nejrychlejších zájemců čestnou vstupenku.