RESTmistr vás zve: Pojďte s námi na KONGRES FOR GASTRO & HOTEL!

v AKTUÁLNĚ

Podnikáte v oboru pohostinství, zajímá vás aktuální dění mezi profíky nebo potřebujete poradit s konceptem svého podniku v době krize? Pojďte s námi na letošní KONGRES FOR GASTRO & HOTEL. Událost roku pro obor HoReCa se koná 1. října na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Od RESTmistra, mediálního partnera akce, můžete získat vstupenky zdarma.

Proč zajít na kongres? V programu této události najdete zajímavé a hvězdné hosty oboru, ale také užitečné přednášky a případové studie. Doporučujeme třeba přednášku Vladimíra Buti z Mediatelu na téma „COVINTERNET – internet a jeho uživatelé v době pandemie“, přednášku Marka Křováka ze společnosti 100PROgastro s názvem „Co nepodcenit pro řízení gastro podniku – ověřeno COVIDem“ nebo přednášku Aleše Vavery a Jakuba Mačáta ze Sodexo „Partnerství se vyplácí: případová studie nejen o finanční pomoci hospodám“.

Jako mluvčí vystoupí také prezident Asociace hotelů a restaurací ČR Václav Stárek, Peter Indra z Dáme jídlo nebo šéfkuchař Filip Sajler a další hosté, kteří mají k současné situaci co říci. Podnikáte v pohostinství? Pak byste na této akci neměli chybět.

A už jste četli tohle?  Co s volným víkendovým GASTROčasem? Zkuste poznat SVÉHO FARMÁŘE!

JAK ZÍSKAT LUPEN?

Pro své nejrychlejší čtenáře připravil RESTmistr dárek – čestné vstupenky na tuto událost. Získat je může 10 z vás, a to vždy i pro svůj doprovod. Každý výherce tedy získá dvě vstupenky. Stačí napsat email na adresu obchod@restmistr.cz s předmětem zprávy „CHCI NA KONGRES“ a prvních deset nejrychlejších bude odměněno.

Podrobné informace o kongresu najdete na webu www.kongresforgastro.cz.