Skvělý nápad hvězdných ŠÉFKUCHAŘŮ: Michelina si můžete pozvat DOMŮ!

v AKTUÁLNĚ

Pražská fine dining restaurace Benjamin si s rokem 2021 připravila novinku, která je na české gastronomické scéně unikátem. Špičkoví šéfkuchaři, kteří oslnili michelinské komisaře, nabízí servis až domů. A slibují čistou kuchyň.

Jedná se o opravdový nadstandard z vysoké gastronomie. Talentovaní kuchaři dojedou na místo objednání a připraví v domácím prostředí chuťový zážitek podlamující kolena. A z domácností, kde už tuto novinku využili, zaznívají jen slova chvály. Takový zážitek v kruhu nejbližších totiž nemá obdoby. Objednat si tento kulinářský produkt je možné po celé zemi. Gastronomické rozmazlování si zaslouží nejen velkoměsta.

Dobré jídlo nezná hranic a lze zvolit degustaci v daném počtu osob. Při počtu 6 osob každá platí 1000 korun, 5 osob každá 1200 korun, 4 osoby s rozpočtem na hlavu 1500 korun. Nezašpiněná kuchyň je zaručena a chutě k nezaplacení, servírují se vždy ideální kombinace. „V rámci domácího servisu si dovezeme veškeré ingredience, nádobí i prostírání, abychom tak docílili vysokého komfortu,“ říká Štěpán Návrat.

Patříte mezi gurmány a rádi podporujete nové nápady českých gastronomických kouzelníků? Pak si tuto unikátní nabídku nenechte ujít.