Tak trochu jiný zážitek: Vyzkoušejte chlebíčkově vinný bar v centru Prahy

v GASTROLIFESTYLE

Je libo tak trochu jiný chlebíček? A sklenku dobrého vína k tomu? Máme pro vás tip. Zdravé, kvalitní, řemeslně české a luxusní chlebíčky v podniku Bonviván. Do detailu připravené delikatesy, které pár kroků od Pařížské ulice nabývají zlatého zbarvení, ale jsou dostupné, jelikož tento chlebíčkově vinný podnik láká širokou veřejnost.

Denní útočiště, kde není hříchem si dopoledne k domácímu chlebíčku, který zdobí řepa a bylinky, dopřát skleničku vína, bublin či neuvěřitelně dobré kávy. Pár kroků od pulzujících míst centra je oáza klidu s přívlastkem luxusu. Chlebíček za 49 Kč se skleničkou šampaňského? Variant skleniček na místě či lahví s sebou je nespočet, ale samotná nabídka chlebíčků stojí za pozornost bez výhrad. Rybičkový, avokádový, ředkvičkový, paprikový a mnoho dalších. Chlebíčky na domácím žitném chlebu jsou připravovány několikrát během dne tak, aby byla zajištěna 100% kvalita a čerstvost.

Chlebíčky jsou náchylné k okorávání a snížení kvality během chvíle. To se v Bonviván nikdy nestane. Neustálá denní příprava a péče o jednotlivého zákazníka dělá z tohoto lukrativního místa chlebíčkový denní bar s vytříbeným nádechem, a to nemluvě o zdravě letní edici chlebíčků, které chutnají a zpříjemní den kdykoliv během dne. Po těchto chlebíčcích výčitky svědomí mít rozhodně nebudete.