VÁNOCE NA CHMELU? Přijďte ochutnat Hulváta a další vánoční pivní speciály

v AKTUÁLNĚ

Hulvát, Němý medvěd, Klenot, Volt, Rudohor …nemáte chuť zahnat žízeň speciálem z českých nebo zahraničních pivovarů? Pokud jste pivní fajnšmekři, tak si nenechte ujít Pražský festival piva 2019 v Pragovce. Tam kromě hojné degustace můžete pořídit třeba i originální vánoční dárek v podobě pěkně zabalené lahve adventního moku.

Pivaři pozor! Pražský festival piva se blíží a i letos se bude na co těšit. Oblíbená gastro akce je tentokrát tematicky zaměřena na pivka podzimní, zimní a vánoční. To nejlepší ze své produkce představí třicítka tuzemských pivovarů a nově i zahraniční výrobci piva. Ochutnat bude možné mimo jiné výtvory sládků z rodinných a řemeslných minipivovarů. Určitě nevynechejte pípu s pivem s příchutí hardrocku vařeným v pivovaru Lužiny, originální mok z létajícího pivovaru Čestmír, písecké moky nebo poctivá jihočeská piva Hulvát z Truskovic.

A když vás přepadne hlad? Chybět nebudou speciality, které se k servírovaným speciálům hodí. K pohodové atmosféře přispěje i doprovodný program. Pražský festival piva se koná 29. a 30. listopadu od 12:00 do 22:00 v industriálním areálu Pragovka, Kolbenova 923/34a, Praha 9.