mockups-design.com

ZLATÝ KUCHAŘ rukama hvězd: Vznikla kuchařka nejlepších českých šéfů

v RECEPTY

Jestli si domů pořídit kuchařku, tak opravdu pořádnou! Jiří Štift, Lukáš Skála, Jiří Král, Paul Day, Jaroslav Sapík, Radek David a další zvučná jména české gastronomie – to jsou pánové, kteří dali hlavy dohromady a vznikla unikátní kuchařka, kterou by měl mít doma každý opravdový labužník a hobík. A možná i profesionál…

Kuchařka Zlatého kuchaře spatří oficiálně světlo světa už tento čtvrtek 10. října. A to v rámci odborného gastronomického KONGRESU FOR GASTRO & HOTEL. Právě na této akci, na největším setkání profesionálů z oboru HoReCa, se kniha, na níž se podílely opravdu největší české kuchařské hvězdy, slavnostně pokřtí. A taky se bude podepisovat a kupovat za výhodnou cenu.

Pokud patříte mezi ty, kteří by knihu chtěli mít, setkat se s jejími autory a nechat si ji jimi podepsat, můžete se zaregistrovat na kongres na webu www.kongresforgastro.cz. Program bude nabitý, kromě autogramiády a křtu proběhne mnoho zajímavých přednášek, workshopů a také ochutnávek. To vše 10. října na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.