V Praze otevřel NOVÝ IRSKÝ PUB: Láká na autentičnost i na zážitky

v AKTUÁLNĚ

Pražský gastronomický segment má další hospodské želízko v ohni. Právě otevřený Gabby’s Irish Pub je povedeným počinem, kde dokonalost a autentičnost sálá na každém kroku. Irský bar s biliárem a šipkami, vše v zemitě dřevěném tónu se zelenými detaily.

Za zmínku stojí, že hned vedle nového baru stojí dlouholetý podnik Gastro Group Dutch Pub. Proč se stajná společnost rozhodla otevřít dva podniky hned vedle sebe? Není to už nezdravá konkurence? Možná spíše promyšlený tah. Dutch Pub jde směrem holandské hospody se skvělými burgery, online zápasy a správně vychlazeným pivem. Gabby’s Irish Pub je jiný.

Jedná se o ryze noční podnik neboli irský zážitkový bar, který je zaměřený na koktejly, whisky a točené pivo. Vše v autentickém prostředí irského podniku, kde nechybí šipky, biliard, čtyři velké obrazovky a jedna velkoplošná projekce. Lze tedy najednou sledovat 5 různých sportovních utkání. Součástí nabídky je i barové menu s hot dogem, mísou hranolků politých sýrem a slaninou, domácí paštikou, epickými křidélky či sýrovými smaženými delikatesami.

A proč právě jméno Gábina hraje roli v tomto podniku? Ikonou dlouholetého podniku Dutch Pub je manažerka Gábina. Za ní se vrací tuzemští a zahraniční klienti, jelikož její profesionalita je nepopsatelná. Zařídí pořádek i zábavu najednou. Za její dlouholetou profesní kariéru vznikl hned v sousedství právě Gabby’s Irish Pub. Máte-li chuť užít si atmosféry s irskou příchutí, udělejte si čas na návštěvu.

A už jste četli tohle?  Tak trochu jiný FESTIVAL CHUTÍ: Ochutnávku z top ASIJSKÉ KUCHYNĚ můžete dostat až domů