Kam za super kávou? Třeba na soutěž studentů

v AKTUÁLNĚ

Veletrh FOR GASTRO & HOTEL, který se koná ve výstavním areálu PVA EXPO PRAHA ve dnech 1. až 3. listopadu, obohatí mimo jiné i společnost AG FOODS. Ta se na této významné gastro události tentokrát blýskne nabídkou své unikátní kvalitní kávy, kterou firma prodává přes dvacet let na několika evropských trzích. Navíc uspořádá soutěž pro studenty v přípravě kávy s hvězdnou legendou v porotě.

„Kvalitní káva je naší vášní ve všech podobách. Zrnková káva do pákového kávovaru, instantní káva do automatů, mletá káva do kanceláře nebo výběrová káva bez kofeinu. Dokonalá káva může mít pro každého jiný charakter. Díky různým technologiím zpracování kávy můžeme svým klientům nabídnout tu nejlepší kávu,“ poznamenává obchodní manažer společnosti AG FOODS Miroslav Formánek s tím, že jejich vlastní značkou je italská zrnková káva ENZO BENCINI, která patří mezi prémiové kávy – nabízí několik řad výjimečných kombinací káv Robusta a Arabica. Stánky s touto výtečnou kávou budou doprovázet jak odborný KONGRES FOR GASTRO & HOTEL s tématem NOVÝ ÚDĚL – UDRŽITELOST, tak budou po celou dobu konání veletrhu součástí výstavní plochy.

A už jste četli tohle?  SVATOMARTINSKÉ 2020: Nejlepší mladá vína přichází na trh. Jaká budou?

Program veletrhu obohatí společnost AG FOOD i atraktivní novinkou, v podobě první barmanské soutěže pro studenty středních a hotelových škol – obor gastro, ENZO BENCINI COFFE CUP 2023. „Žáci budou mezi sebou soutěžit v přípravě kávy espresso a cappuccino. Porotcem bude zakladatel první školy kávy v Česku Roberto Trevisan, takže je určitě na co se těšit. Všechny milovníky té nejlepší kávy srdečně zveme jak k našim stánkům, tak na zmíněné baristické klání, které se koná po celý den, v pátek 3. listopadu,“ doplňuje Miroslav Formánek.

Více o veletrhu najdete ZDE, chcete-li se zúčastnit odborného kongresu, klikněte ZDE.